top of page

BDY. BİLİNÇDIŞI YAYINLARI
DESTEK - İLETİŞİM

Müşteri Destek ve İletişim:

+90 530 6653405

(Sadece WhatsApp mesajı ile destek verilmektedir.)

E-posta:

info@bilincdisiyayinlari.com

 • I Ching (Yi Jing) Kehanet Seti kaç paradır?
  I Ching Kehanet Seti (YiJing) 208 sayfalık renkli açıklama ve yorum kitabı, kumaş kese içinde 16 adet özel imalat renkli I Ching parası ve dış koruma mukavva kutudan oluşmaktadır. Komple set olarak satış fiyatı kısa bir süre için 141,00 TL indirimle 474,00 TL'dir. (İndirim kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır.) Bu fiyatlara kargo ile gönderim dahildir. Ödemeyi EFT/Havale/FAST ya da Kredi Kartı/Banka Kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanımız bulunmamaktadır. Sitemizden satın aldığınızda Iyzico ödeme platformu ödeme sırasında size vade farklı 12 aya kadar taksit imkânı tanımaktadır. Siparişinizi amazon.com.tr mağazamızdan vermeniz durumunda eseri 6 aya kadar vade farksız satın alabilirsiniz. Amazon mağazamızın bağlantısı için lütfen tıklayınız.
 • Büyük Sır Üstadı serisi kitapları hangileridir, fiyatları ne kadardır?
  Büyük Sır Üstadı roman serisinde şimdilik 3 kitap bulunmaktadır. Kitap : Büyük Sır Üstadı - 137 (200,- TL'dir) Kitap : Büyük Sır Üstadı - Işık Bakiresi'nin Yolu (190,- TL'dir) Kitap : Büyük Sır Üstadı - Kali (220,- TL'dir) 3 kitabı set olarak sipariş ettiğinizde satış fiyatı 120,00 TL indirimle 490,00 TL'ye inmektedir. (İndirim kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır.) Bu fiyatlara kargo ile gönderim dahildir. Ödemeyi EFT/Havale/FAST ya da Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanımız bulunmamaktadır. Sitemizden satın aldığınızda Iyzico ödeme platformu ödeme sırasında size vade farklı 12 aya kadar taksit imkânı tanımaktadır. Siparişinizi amazon.com.tr mağazamızdan vermeniz durumunda eseri 6 aya kadar vade farksız satın alabilirsiniz. Amazon mağazamızın bağlantısı için lütfen tıklayınız.
 • İade ve değiştirme imkanım var mı?
  Herhangi bir nedenle üründen memnun kalmazsanız, iade ve değişim kabul ediyoruz. Bir ürünü satın alma tarihinizden sonra 14 güne kadar koşulsuz geri gönderebilirsiniz. Bu hakkınızın kullanım detaylarını web sitemizin "Politikalar" bölümünde bulabilirsiniz.
 • Kapıda ödeme imkanım var mı?
  Şimdilik maalesef yok. Sorunuzun nedeni güvenlik kaygılarınız ise bütün kitaplarımızı www.amazon.com.tr mağazamızdan satın almanızı öneriyoruz. Amazon size 6 aya kadar vade farksız taksit imkanı da tanımaktadır.
 • Siparişim ne zaman yola çıkar?
  Resmi bayramlar, Cumartesi ve Pazar günleri hariç, siparişleriniz genelde en geç ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Haftada 2 gün Salı ve Cuma günleri toplu sevkiyat yapılmaktadır. Cuma günü verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır.
 • Hangi kargo ile gönderi yapıyorsunuz?
  Yurtiçi Kargo ve muadili nakliye şirketleriyle gönderim sağlıyoruz. Bulunduğunuz coğrafi konuma göre teslimat süreleri 2 ile 8 iş günü arasında değişebilir. Ücretini karşılamanız kaydıyla kendi seçtiğiniz bir kargo ile gönderim sağlamamızı istiyorsanız lütfen info@bilincdisiyayinlari.com epostamıza yazınız.
bottom of page