top of page

Hakkımızda

Bilinçdışı Yayınları A.Ş.

Son 30 yılını Analitik Psikoloji'ye adamış Marios Gnostis önderliğinde 2019 yılında kurulan Bilinçdışı Yayınları C. G. Jung'un fikirlerini yaymak ve Türkçeleştirmek için yoğun bir program yürütmektedir.

Analitik Psikoloji'nin temel kavramları üzerine kurgulanmış Büyük Sır Üstadı serisinin ilk kitabı yayınlanmış ve devam romanı yayın programına alınmıştır. Buna ilaveten Kadim Çin bilgeliğinin temel taşlarından biri olan I Ching kitabı Şubat 2022'de yayınlanmıştır.

Büyük Sır Üstadı'nın İngilizcesi Eylül 2022'de yayınlanacaktır. 

Pandemi nedeniyle kısıtlanan sosyalleşme zamanla yerine geldikçe paneller, konferanslar ve fikir kulüpleri yolu ile amacımız doğrultusunda çalışmaya başlanacaktır.

Vizyonumuz

Gerek basılı gerekse dijital medya yolu ile Carl Gustav Jung'un Analitik Psikoloji ekolünün yaygınlaştırılması vizyonumuzla insanlığın selameti için kurulması gerekli olan Gölge Okulu projemize kaynak yaratmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Psikolojiye meraklı olsun olmasın her bir okurumuz, takipçimiz, müşterimiz ile samimi ve içten ilişkiler kurarak farkındalığı arttırmak ve alternatif değerler üzerinden hayata anlam katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

bottom of page