top of page

Size aklınıza takılan her soruya cevap verebilecek 3000 yıldır kullanılan bir Çin kehanet yöntemi olduğunu söylesek ne dersiniz?
Evet, I Ching Kehanetler Kitabı ile tanışmaya hazır mısınız?

Artık yıllardır kullanılan kitaplardaki anlaşılmaz yorumlara muhtaç kalmayacaksınız. Hervé M. Abajoli Üstadın muhteşem Türkçesiyle  I Ching hayatınızın nereye doğru evrildiğini size net bir dille aktarıp günlük yaşamınıza yön verecek, önemli kararlar alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de usulca kulağınıza fısıldayacaktır. 

Aşk yaşamınızdan iş ilişkilerinize, yakın ve uzak gelecekte sizi bekleyen olası tehlike ve başarılara kadar hemen her konuda ona soru sorabilirsiniz çünkü verdiği cevaplarda yanıldığı henüz görülmemiştir!

 

“Fazladan bir 50 yılım olsaydı, onları sadece I Ching’in derin anlamını kavramaya çalışarak geçirirdim.”

Konfüçyüs

 

I Ching ya da Değişimler Kitabı, yaklaşık 3000 yıl önce Çin’de yazılmış ilk bilgelik, felsefe ve kehanet kitabıdır. Tarih boyunca Lao-Tzu, Konfüçyüs gibi ruhani liderlerin yanı sıra Mao Tse-Tung gibi pek çok siyasi ya da askerî liderin sık sık başvurduğu bir rehber olmuştur.

 

I Ching - Değişimler Kitabı seti, 200 sayfalık renkli bir kullanım kılavuzu ve detaylı yorum bölümü ile kumaş bir kese içinde bulunan toplam 16 adet özel imal edilmiş renkli I Ching parasından oluşmaktadır. Bu paraların keseden altı kere çekilmesiyle yaratacağınız Altı-Çizgi’nin (Gua’nın) size özel kehanetini öğrenmek için kitabın ilgili yorum sayfasını bulup okumanız yeterlidir. Böylece sadece kendinizi keşfetmekte kalmayacak, aynı zamanda hayatınızın zorlu dönüm noktalarında size rehberlik edecek 3000 yaşında bir “Yaşlı Bilge Adam” ile de dostluk kurmuş olacaksınız.

I Ching kehanet seti kullanma talimatı
bottom of page