top of page
google ads (1080 × 1080 mm)_edited.jpg
Peki siz değişimin neresindesiniz?

Size aklınıza takılan her soruya cevap verebilecek 3000 yıldır kullanılan bir Çin kehanet yöntemi olduğunu söylesek ne dersiniz? Evet, I Ching Değişimler Kitabı ile tanışmaya hazır mısınız?
Aşk yaşamınızdan iş ilişkilerinize, yakın ve uzak gelecekte sizi bekleyen olası tehlike ve başarılara kadar hemen her konuda ona soru sorabilirsiniz!

Artık yıllardır kullanılan kitaplardaki anlaşılmaz yorumlara muhtaç kalmayacaksınız.
Hervé M. Abajoli Üstadın muhteşem Türkçesiyle I Ching hayatınızın nereye doğru evrildiğini size net bir dille aktarıp günlük yaşamınıza yön verecek, önemli kararlar alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de usulca kulağınıza fısıldayacaktır. 

I Ching ya da Değişimler Kitabı, yaklaşık 3000 yıl önce Çin’de yazılmış ilk bilgelik, felsefe ve kehanet kitabıdır. Tarih boyunca Lao-Tzu, Konfüçyüs gibi ruhani liderlerin yanı sıra Mao Tse-Tung gibi pek çok siyasi ya da askerî liderin sık sık başvurduğu bir rehber olmuştur. Konfüçyüs bu kitaba o kadar değer verirmiş ki “Fazladan bir 50 yılım olsaydı, onları sadece bu kitabı anlamaya çalışarak geçirirdim.” diye yazmıştır. Aslında I Ching sadece bir kitap değildir. Doğu ezoterizminde tüm evrensel kuralları yönettiğine inanılan Tao prensibinin “Sürekli Değişim Döngüsü”nü kavramak için kullanılabilecek bir araçtır. Yin ve Yang karşıt çiftlerinin birbiri ile olan ilişkisini temel alır.
I Ching Kehanet Seti nelerden oluşmaktadır?
  1. Toplam 208 sayfa olan renkli kullanım ve yorum kitabı
  2. Özel büzgülü kumaş kesesi içinde 16 adet 4 renkli özel I Ching parası
  3. Mukavva dış koruma kutusu
IMG_20220202_225615_308.jpg
sınırlı sayıda stok - Düzenlendi.png

I Ching Kehanet Seti Nasıl Kullanılır?
Gelin beraber uygulayalım!

I Ching nasıl çalışır (800 × 800 piksel).jpg

Okur Yorumları

Sevgi Yiğit

O kadar özenle ve titizlikle hazırlanmış bir kitap ki  I Ching'e dair detaylarıyla ve anlaşılabilir haliyle hazırlanmış bir çalışma bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim. I Ching kolay anlaşılabilir bir sanat değil ancak o kadar yardımcı bir kılavuz halinde sunmuşsunuz ki okurken şükran doluydum. Henüz sadece inceledim kitabı baştan sona okudum uygulamayı nasıl yapacağımı kafamda netleştirdim ama bundan sonra yaşamımda rehberlik edeceğine inancım tam.

Gül Hanım

Tam "gen anahtarları" ile ilgili bir çalışmaya katılmıştım ki I Ching elime geldi. Eş zamanlılık karşısında bir kez daha şapka çıkardım ve saygı ile selamlıyorum. Açıklamalardan net anlaşılıyor. Sorulara cevaplar cuk oturuyor. Velhasıl sevdim. Bana günlük yaşamda da kullanabileceğim iyi bir alan açıcı olduğunu düşünüyorum. Hazırlayanların ellerine aklına yüreğine her şeyine sağlık. Çok teşekkürler. Sevgi ve dostlukla selamlıyorum. 

M. Mert Emirler

Tek kelime ile harika! Konuya ilgisi olan herkes alıp başucu kitabı yapmalı. 

Zeynep C.

Evet geldi ve sabırsızlıkla paketi açtım okumaya başladım uyguladım verdiği cevaplar karşısında şaşkınlığımı gizleyemedim Mükemmel 

Bilinçdışı Yayınları'ndan
Sipariş Et
_edited.jpg

I Ching Kehanet Seti'ni vade farksız 6 takside kadar amazon.com.tr den de satın alabileceğinizi biliyor muydunuz?

amazon mağazamıza gitmek için tıklayınız

Karar veremediniz mi?
Aşağıdaki formu doldurun size hatırlatalım.

bottom of page