top of page

BDY - BİLİNÇDIŞI
MAĞAZA

Değerli Müşterilerimiz,

Tüm siparişlerinizi aşağıdaki mağazamızdan güvenle verebilirsiniz. Bütün önde gelen kredi kartları ve Havale/EFT/FAST ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sırasında vade farklı 12 aya kadar taksitle ödeme imkanı mevcuttur.

 

ŞİMDİLİK KAPIDA ÖDEME İMKANI SUNAMIYORUZ. 

Siparişinizi amazon.com.tr mağazamızdan da verebilirsiniz.  Amazon'dan alışveriş yapmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

Havale/EFT/FAST ile ödeme yapmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

    

ÖNEMLİ KARGO BİLGİLENDİRMESİ:

Siparişlerinizi ödeme sırasında seçebileceğiniz 2 farklı kargo şirketi ile gönderebiliyoruz. 400,00 TL ve üzeri siparişlerde ARAS KARGO ile gönderim ÜCRETSİZ, YURTİÇİ Kargo ile gönderim ÜCRETLİ dir. Yurtiçi Kargonun cari gönderi fiyatlarını sepetinizde görebilirsiniz.

 

Resmi bayramlar ve Pazar günleri hariç haftada 6 gün gönderim sağlıyoruz. Siparişleriniz saat 11.30'dan önce verilmişse aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü saat 09.30'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır. Büyük İl merkezlerinde teslimatlar 1-2 gün sürerken bulunduğunuz coğrafi konuma göre bu süreler 2 ile 5 iş günü arasında değişebilir. Her iki kargoyu da tercih etmiyorsanız siparişinizi vermeden önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

WhatsApp Danışma Hattımız: 0530 665 34 05 (09:00 - 23:00)

 

İADE POLİTİKAMIZ:

Tekrar satılabilir özelliklerini korudukları müddetçe 14 gün içinde hiç bir neden göstermeksizin satın aldıklarınızı iade edebilirsiniz. Satış ve İade Koşullarını sayfanın altında "Politikalar- bölümünde bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular için tıklayınız. Bilinçdışı deneyiminizin kusursuz olmasına çalışıyoruz. Sipariş sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen bize ulaşınız

bottom of page