top of page

BDY - BİLİNÇDIŞI
MAĞAZA

Değerli Müşterilerimiz,

Tüm siparişlerinizi aşağıdaki mağazamızdan güvenle verebilirsiniz. Bütün önde gelen kredi kartları, BKM Express ve Havale/EFT/FAST ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanımız bulunmamaktadır.

 

Tahsilat aracısı şirketimiz Iyzico size ayrıca vade farklı 12 aya kadar taksitle ödeme imkanı, Amazon mağazamız ise vade farksız 6 aya kadar taksit imkanı tanımaktadır.

 

amazon.com.tr mağazamızdan alışveriş yapmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

Havale/EFT/FAST ile ödeme yapmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

 

Yurtiçi ya da Aras Kargo ve muadili nakliye şirketleriyle gönderim sağlıyoruz. Bulunduğunuz coğrafi konuma göre teslimat süreleri 2 ile 8 iş günü arasında değişebilir. Resmi bayramlar, Cumartesi ve Pazar günleri hariç, siparişleriniz genelde en geç ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. 

Tekrar satılabilir özelliklerini korudukları müddetçe 14 gün içinde hiç bir neden göstermeksizin satın aldıklarınızı iade edebilirsiniz. Satış ve İade Koşullarını sayfanın altında "Politikalar- bölümünde bulabilirsiniz.

 

Bilinçdışı deneyiminizin kusursuz olmasına çalışıyoruz. Sipariş sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen bize ulaşınız

bottom of page